Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Тубільцівська громада має перспективи свого розвитку

Тубільцівська громада має перспективи свого розвитку Тубільцівська громада має перспективи свого розвитку

19 квітня цього року в рамках робочої поїздки до населених пунктів Тубільцівської сільської ради голова районної ради Олексій Собко спільно із заступником голови райдержадміністрації Петром Коренюком, депутатом районної ради Анатолієм Маринчаком, працівниками виконавчого апарату районної ради та за участю сільського голови Надії Шафікової ознайомилися із соціальною сферою сіл Тубільці, Первомайське, Хрещатик та Березняки.

На початку керівники району завітали до сільського клубу села Березняки, оглянули центр села, дошкільний навчальний заклад «Вербиченька», фельдшерський пункт. Зазначені заклади мають відповідний рівень, але є і ряд проблем. В першу чергу фельдшерський пункт потребує постійного лікаря, в сільському клубі, який нещодавно відновив свою роботу, бажано було б вирішити питання фінансування опалення в осінньо-зимовий період, дошкільний навчальний заклад «Вербиченька» потребує утеплення приміщення та оновлення електричних плит більшої потужності.

Тубільцівська громада має перспективи свого розвитку Тубільцівська громада має перспективи свого розвитку

Сільський клуб села Хрещатик, який відвідала робоча група, також утримується в належному стані, але головною проблемою залишається опалення приміщення. Було б добре перекрити другу частину даху. Фельдшерський пункт села Хрещатик діє і надає відповідну медичну допомогу, але за відсутності постійного лікаря дана допомога є не завжди вчасною і дієвою.

Тубільцівська громада має перспективи свого розвитку Тубільцівська громада має перспективи свого розвитку

Наступним обʼєктом огляду був так званий парк в селі Первомайське, облаштований жителем цього села Соломахою Володимиром Олексійовичем, який цілком безкорисно для діток збудував невеличку зону для приємного відпочинку. Сільський клуб села Первомайське потребує оновлення меблів, опалення приміщення та ремонту даху. В фельдшерському пункті працюють відповідні фахівці, але також доцільно було б їх забезпечити транспортом для виїзду до хворого. Велика частина приміщення фельдшерського пункту, яке перебуває в сільській комунальній власності, не використовується, що є можливим потенціалом для здачі в оренду, або іншого вигідного для громади використання.

Переїхавши в село Тубільці робоча група завітала до школи, яка склала враження потужного, з відповідним рівнем закладу освіти. Оглянувши актову залу школи Олексій Собко зауважив, що вона є однією із кращих у районі. Поряд з тим спортивна зала потребує ремонту. Нагальним у школі є заміна вікон на склопакети, їх кількість досить велика. За словами голови ради Олексія Собка лише спільними зусиллями за участю депутата районної ради Анатолія Маринчака, депутатського корпусу сільської ради, підприємців, громади села на умовах спів фінансування можна досягти позитивного результату. Наступним обʼєктом огляду була амбулаторія загальної практики сімейної медицини, де робоча група коротко ознайомилась з найбільш актуальними проблемами, а також поспілкувалася із персоналом амбулаторії. Найболючішим питанням стало проведення косметичного ремонту та забезпеченість фаховими кадрами.

На завершення робоча група оглянула будинок культури села Тубільці. Дійсно даний заклад потребує значних коштів для відбудови. На даний час ця проблема є досить складною, але такі невеликі питання, як облаштування електроенергією відремонтованої частини будинку культури чи облаштування стелі – ці проблеми необхідно вирішувати громадою села за участю депутатського корпусу сільської ради.

В цілому соціальна сфера Тубільцівської сільської ради знаходиться на відповідному рівні, а головне, що села Березняки, Первомайське, Хрещатик, Тубільці мають особливий характер і мальовничу природу, яка навіює спокій, розмірений спосіб буття і бажання жити.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації