Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

«Громадські активісти спільно з рибінспекцією наловили понад 15 кілометрів браконьєрських сіток»

«Громадські активісти спільно з рибінспекцією наловили понад 15 кілометрів браконьєрських сіток» «Громадські активісти спільно з рибінспекцією наловили понад 15 кілометрів браконьєрських сіток»

Сьогодні громадські активіти провели штабне засідання, аби обговорити основні напрямки роботи цього тижня, в якому взяв участь голова районної ради Олексій Собко.

Браконьєрів порівняно з минулим роком стало менше. Акули цього промислу очевидно вирішили відсидітися вдома, а на воду більше виходять любителі, - каже керівник штабу громадського формування «Черкаський автомайдан» Юрій Кравець. – Однак це не заважає їм розставляти кількакілометрові сітки. Але як показали два тижні роботи, попадають в них самі.

Приміром, минулого тижня у Сагунівці рибінспектори та автомайданівці склали один протокол та вилучили у місцевого жителя рибу. Загалом за два тижні від проголошення операції «Нерест» автомайданівці зняли більше 6 км сіток та вилучили 258 кг риби, «бійці-реформатори» спільно з екологами наловили більше 9 км браконьєрських сіток та передали дві справи для проведення досудового розслідування та притягнення осіб до кримінальної відповідальності за ознаками ст. 249 КК України. Збитки, нанесені рибному господарству України, склали 7277 грн. В дохід держави здано 283 кг продукції риби.

Олексій Собко відмітив, що досить актуальним питанням залишається відпрацювання ринків у населених пунктах району. Попри інформаційно-роз’яснювальну роботу, люди продовжують торгувати рибою. Тут доречною стане активна позиція працівників фіскальної служби.

Лише за минулий тиждень на порушників Правил рибальства підготовлено та передано до суду для притягнення до адміністративної відповідальності 16 матеріалів за ч. 4 ст. 85 КУпАП, - каже головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів управління охорони, використання та відтворення водних ресурсів у Черкаській області Анатолій Соловйов.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації виконавчого апарату районної ради