Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Будуть перевірені абсолютно всі будинки, де встановлено індивідуальне опалення - Микола Азаров

Будуть перевірені абсолютно всі будинки, де встановлено індивідуальне опалення - Микола Азаров

Найближчим часом буде проведено перевірку житлових будинків, де встановлено індивідуальне опалення. Відповідні вказівки Прем'єр-міністр змушений був дати у зв'язку з почастішанням вибухівгазу в будинках. Про це Глава Уряду заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Він нагадав, що востаннє така аварія з великою кількістю потерпілих трапилася у Луганську.

«Попередній уряд активно проводило кампанію з установки індивідуального опалення нашими людьми. У результаті ми маємо зараз дуже складну ситуацію, коли в будинках, де відсутня необхідна вентиляція, витяжки, було встановлено газове обладнання, і за останні кілька років відбулося більше 20 аварій», - підкреслив Микола Азаров. Він зазначив, що встановлення котлів у непристосованих будинках - це міна уповільненої дії.

Крім того, такі дії призвели до значного погіршення рентабельності роботи централізованих котелень. «Уявіть собі, котельня опалює кілька багатоквартирних будинків, третина жителів перейшла на індивідуальне опалення, а дві третини продовжують отримувати гарячу воду та опалення від цієї котельні. А потужності-то котельні залишилися ті ж, витрати залишилися ті ж, а платежі котельня отримує на одну третину менше. Ось Вам приклад, коли абсолютно недалекоглядне рішення призвело не тільки до економічних втрат, а й, на превеликий жаль, до трагедій», - заявив Микола Азаров.

У зв'язку з цим, сказав Прем'єр-міністр, будуть перевірені всі будинки, де встановлено індивідуальне опалення, а також будуть проведені роботи з поліпшення системи вентиляції.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ
З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ