Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За січень-березень 2016 року платники податків Черкаського району забезпечили надходження до бюджету більше 234 млн. гривень

За січень-березень 2016 року платники податків Черкаського району забезпечили надходження до бюджету більше 234 млн. гривень

За січень-березень 2016 року до бюджетів усіх рівнів платники податків Черкаського району сплатили 234 млн.грн. податків, зборів (обов’язкових платежів), про це повідомив начальник Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області Іван Приблуда.

З них до загального фонду Державного бюджету спрямовано 200 млн.грн., що на 44,6 млн.грн більше проти відповідного періоду минулого року. Найбільші надходження склали: акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів – 170,6 млн.грн. та податок на додану вартість становить 14,6 млн. гривень.

До скарбниці місцевого бюджету забезпечено надходження коштів у сумі 34 млн.грн., тоді як за аналогічний період минулого року цей показник становив 22,7 млн. гривень. Приріст доходів місцевих бюджетів склав 11,3 млн.грн. або 49,8 відсотка.

Також в січні-березні 2016 року надійшло 25,4 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, військового збору перераховано 1,9 млн. гривень. 

 

За матеріалами Черкаської обєднаної державної податкової

інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області