Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулось позачергове розширене засідання виконавчого комітету Червонослобідської сільської ради

Відбулось позачергове розширене засідання виконавчого комітету Червонослобідської сільської ради Відбулось позачергове розширене засідання виконавчого комітету Червонослобідської сільської ради

Вчора, 31 березня, відбулось позачергове розширене засідання виконавчого комітету Червонослобідської сільської ради, за участю голови районної ради Олексія Собка, заступника голови Сергія Степанюка, заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка, депутатів Черкаської обласної ради Миколи Дивнича та Віталія Чена, представників правоохоронних органів, громадських організацій, засобів масової інформації.

На засідання внесено одне питання: про пошкодження майна державного органу влади 30.03.2016 року групою осіб на чолі з депутатом Червонослобідської сільської ради нинішнього скликання Віталієм Бортником.

Відбулось позачергове розширене засідання виконавчого комітету Червонослобідської сільської ради Відбулось позачергове розширене засідання виконавчого комітету Червонослобідської сільської ради

Розпочалося розширене засідання з інформації сільського голови Зінаїди Михайленко, яка доповіла присутнім про перебіг подій, що сталися в цей день перед початком чергової сесії сільської ради, про щоденні перешкоджання в роботі групою осіб працівникам сільської ради із вимогами надати різні документи. Люди, які відвідують сільську раду з різних питань, намагалися робити зауваження, але вони не реагують ні на які звернення. 

Після донесеної інформації члени виконкому затвердили питання до розгляду.  

Для обговорення надали слово начальнику Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області Миколі Худенку: «Хочу почати з чого все починалось. Всім відомо, що Бортник рік тому наніс тілесні пошкодження Миколі Котку і ці матеріали вищестоящою організацією були передані в Канівський РВ УМВС. По даному факту, що стався 30 березня, відкрито кримінальне провадження за статтею 296 «Хуліганство». А так як він являється депутатом сільської ради, то рішення про його затримання може прийняти тільки обласна прокуратура. На сьогоднішній день ми плануємо зробити ротацію дільничих інспекторів, які працюють в Червоній Слободі».  

В свою чергу голова Чигиринської громадської організації «Вільне Козацтво Холодного Яру» Олег Островський запропонував підготувати відповідне звернення до правоохоронних органів, Служби безпеки України в Черкаській області, обласній та районній адміністрації, районній раді для подальших скоординованих дій щодо притягнення до відповідальності групи осіб, яка перешкоджає роботі державного органу. Також для безпеки працівників державної установи залучити громадські формування, які зареєстровані на території сільської ради.  

Голова районної ради Олексій Собко, долучившись до обговорення, зазначив, що подія одна з неприємних. Вже те, що ми зібралися таким складом, говорить про те, що це і є народовладдя, що люди не байдужі і хочуть нормально працювати та розвиватись. Як ніколи на часі тема доступу до публічної інформації через створені сайти сільських рад, встановлення камер відеоогляду. В районі вже були непоодинокі дійства прояву перешкоджання органам місцевого самоврядування, тема не нова і може виникнути в любий момент. Тому ми маємо разом зупинити ці прояви неповаги до державних органів. Ми в свою чергу на сесії районної ради приймемо відповідне звернення до правоохоронних органів та візьмемо на контроль їх виконання.

Член виконкому Микола Марштупа запропонував створити комісію із депутатів сільської ради щодо підготовки відповідних звернень та прийняти відповідне рішення.

По завершенню розширеного засідання члени виконкому сільської ради проголосували за відповідний проект рішення.

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з ЗМІ