Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Вартість оренди землі в області зросла майже вдвічі

Вартість оренди землі в області зросла майже вдвічі

Із початку 2016 року Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області організовано й проведено 4 аукціони з продажу права оренди землі в Чигиринському, Канівському, Золотоніському й Жашківському районах. За результатами торгів передано в користування 26 земельних ділянок загальною площею 571 га.

Стартова ціна продажу права оренди становила 508,9 тис. грн. Під час проведення торгів орендна плата зросла до 971,2 тис. грн, що становить у середньому 13,5% від нормативної грошової оцінки. Ці кошти відповідно до укладених угод надходитимуть до бюджетів місцевих рад.

Протягом нинішнього року Головне управління планує реалізувати на торгах права оренди 170-ти земельних ділянок загальною площею 2 736 га.

Усього через аукціони землевпорядна служба Черкащини передала в користування на умовах оренди 95 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1 361,9 га з річною орендною платою 2,075 млн грн. Додаткові надходження до місцевих бюджетів – близько 1,026 млн грн. Земельні торги проведено в Канівському, Жашківському, Городищенському, Драбівському, Лисянському, Черкаському, Чигиринському, Золотоніському районах. 

p style="text-align: justify;">Станом на 01.03.2016 року перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в Черкаській області, право оренди яких можуть реалізувати на земельних торгах, включає 589 земельних ділянок загальною площею 7 809 га. Майже для всіх визначено виконавців земельних торгів, що за власні кошти здійснюватимуть підготовку лотів до продажу права оренди з наступним відшкодуванням витрат за рахунок коштів, що сплачує покупець лоту.

 

За матеріалами прес-служби Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області