Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Надійшло п’ятсот вісім мільйонів гривень єдиного внеску

Надійшло п’ятсот вісім мільйонів гривень єдиного внеску

З початку року на сьогодні платники Черкаської області перерахували до бюджету 507,7 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Загалом в Україні протягом січня-лютого поточного року фіскальні органи забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму 19,8 млрд. грн., що на 3,8 відс. перевищує заплановані показники.

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року єдиний внесок справляється за ставкою 22 відс. до бази нарахування на фонд оплати праці. Утримання внеску із заробітної плати працівника не проводиться. Максимальна величина бази нарахування єдиного внеску на місяць становить 34450 грн. (25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб), мінімальна величина бази нарахування єдиного внеску на місяць становить 1378 грн. У разі, якщо база нарахування внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки єдиного внеску. При нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи ставка єдиного внеску 22 відс. застосовується до визначеної бази нарахування незалежно від розміру зарплати.

 

За матеріалами Головного управління ДФС У ЧЕРКАСЬКІЙ області