Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Освітяни Черкаського району здобули перемогу на міжнародній виставці

Освітяни Черкаського району здобули перемогу на міжнародній виставці

17-19 березня 2016 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася VІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016» та ІІІ Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu – 2016».

Ця виставка стала широкомасштабним заходом у галузі освіти, в якому взяли участь не тільки представники українських навчальних закладів, установ, виробники і постачальники засобів навчання, видавництва, але й освітяни Польщі, Словаччини, Чехії, Литви, Естонії, Молдови, Німеччини, Франції тощо.

На виставці презентовано нові досягнення національної освіти в реформуванні галузі та досвід інтеграції до європейського освітнього простору.

Освітянську галузь Черкаського району представляв методичний кабінет відділу освіти Черкаської райдержадміністрації. Черкаські учасники заходу презентували роботу «Інновації в розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у контексті реалізації Національної стратегії розвитку освіти на період до 2021 року», яку відзначено дипломом та срібною медаллю. 

 


За матеріалами відділу освіти РДА