Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулась нарада з працівниками СКП «Райліс»

Відбулась нарада з працівниками СКП «Райліс» Відбулась нарада з працівниками СКП «Райліс»

Сьогодні, 18 березня голова районної ради Олексій Собко провів нараду з працівниками спеціалізованого комунального підприємства «Райліс». В нараді взяли участь заступник голови ради Сергій Степанюк, працівники виконавчого апарату районної ради, директор СКП «Райліс» Станіслав Швед, майстри лісу, засоби масової інформації району.

Перед початком наради голова районної ради спільно з директором ознайомився з виробничою базою та цехами спеціалізованого комунального підприємства, що розташоване в селі Яснозір’я.

Відбулась нарада з працівниками СКП «Райліс» Відбулась нарада з працівниками СКП «Райліс»

Головною темою обговорення стало донесення до працівників підприємства інформації щодо проведеного звіту керівником та позицію керівництва районної ради в покращенні фінансово-господарської діяльності. Як зазначив, голова районної ради Олексій Собко, - «Райліс» є комунальне підприємство, тому воно має приносити прибутки, а не працювати збитково. На сьогодні склалась така ситуація, що потрібно вносити корективи в роботу, а також сприяти новопризначеному директору навести лад на підприємстві.

Відбулась нарада з працівниками СКП «Райліс» Відбулась нарада з працівниками СКП «Райліс»

Інформуючи присутніх про звіт керівника підприємства, голова районної ради зупинився на проблемних питаннях та зачитав присутнім доручення комісії районної ради по заслуховуванню звітів комунальних підприємств, в якому розписані заходи по їх виконанню.

В свою чергу заступник голови ради Сергій Степанюк зупинився на фінансових результатах за 2015 рік. – Ми розглянули розрахунки, це перспективний план роботи. Але нас більше хвилює реалізація продукції та боротьба із крадіжками на підприємстві, ніхто немає права думати, що це його власність. Також керівнику підприємства потрібно розібратися із земельними ділянками, спорудами, кредиторською заборгованістю та з дисципліною своїх підлеглих, має бути кругом порядок. 

Під час наради керівництво поцікавилося у Станіслава Івановича щодо тенденції зміни цін на деревину за останні роки, чи є взаємодія з пожежниками під час пожеже небезпечного періоду, про дотримання санітарного стану лісів та інші.

Відповідаючи на запитання, керівник підприємства розповів про цінову політику та подальше своє бачення з цього приводу, а також про повне порозуміння з пожежниками та розповів про плани на майбутнє.  

На завершення наради голова районної ради побажав колективу гарних здобутків, порозуміння задля покращення господарської діяльності підприємства.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації