Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Стартує щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Стартує щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Традиційно 21 березня, у Міжнародний день лісів, стартує щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», що триватиме до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 16 квітня, – зазначив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко. – Тож запрошуємо усіх, хто бажає, долучатися до акції та разом з лісівниками створювати нові ліси та зелені насадження.

Загалом у 2016 році заплановано провести відтворення лісів на загальній площі 1600 гектарів. Основними лісоутворюючими породами для області є сосна звичайна та дуб звичайний, хоча висаджуються й інші – дуб червоний, горіх чорний, липа дрібнолиста.

Державні лісові господарства Черкащини вже висадили 700 гектарів лісових культур. Це майже половина від запланованих об’ємів. Рання весна та сприятливі погодні умови дозволили рано почати цьогорічну лісокультурну кампанію – зауважив головний лісівник Черкащини.

Роботи з відновлення та створення лісів наразі активно проводять усі лісгоспи. На підприємствах, де висаджуються хвойні породи, посадка лісу вже на стадії завершення. Так, приміром, Золотоніський лісгосп практично виконав поставлені завдання. Більшість робіт зі створення лісових культур виконали в Черкаському та Звенигородському лісгоспах. 

 


За матеріалами сайту ОДА