Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На розширеній нараді розглянули нагальні питання в районі

На розширеній нараді розглянули нагальні питання в районі На розширеній нараді розглянули нагальні питання в районі

На сьогоднішній розширеній нараді в якій взяли участь заступник голови районної ради Сергій Степанюк, голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк за участю сільських голів, керівників територіальних органів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, правоохоронних органів розглянуто ряд нагальних питань в районі.

Перед початком розгляду питань повістки денної присутні заслухали інформацію заступника прокурора Черкаської місцевої прокуратури Наталії Гадіон, яка розповіла присутнім щодо повноважень місцевої прокуратури в зв’язку з її реформуванням та деякою зміною законодавчих актів, а також про порядок надання інформації по запитах, які надходять останнім часом від прокуратури. В свою чергу звертаючись до сільських голів Наталія Миколаївна закликала до налагодження співпраці та допомоги при звернені щодо надання їм різних інформацій.

На розширеній нараді розглянули нагальні питання в районі

Про режим роботи розважальних закладів у районі доповів начальник відділення дільничних інспекторів Черкаського відділення Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Модленко. – В деяких селах району, а саме в Мошнах та Софіївці керівники цих закладів недотримуються режиму роботи, де заклади які повинні закриватися о 23.00 год. вечора, продовжують працювати. Звертаючись до сільських голів начальник відділення закликав привернути на це увагу та провести відповідну роботу на місцях.  

Цікавою та змістовною була презентація представника обласного департаменту регіонального розвитку Ольги Толюпи, яка розповіла про пілотний проект, який започаткований в області щодо електронних закупівель через систему «Prozorro». Також Ольга Миколаївна детально зупинилася на впровадженні системи електронних закупівель, про електронні майданчики та про переваги які спонукають до її втілення. Нагадала присутнім про прийняте обласною державною адміністрацією розпорядження від 29.01.2016 №17 «Про впровадження системи електронних державних закупівель в області» та про модуль «Електронні закупівлі» який розміщено на офіційному сайті облдержадміністрації.  

Після виступів, учасники наради перейшли до розгляду питань повістки денної.  

По першому питанню щодо реєстрації нерухомого майна та бізнесу доповіла начальник районного управління юстиції Оксана Бандура, яка привернула увагу сільських голів, що у зв’язку із реформуванням вивільняються працівники та запропонувала увести в штат сільських рад реєстраторів з тих напрямків які їм нагальні для виконання відповідних дій з реєстрації.  

Про підсумки проведеної операції «Урожай - 2015», доповів начальник Черкаської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Черкаському районі Іван Приблуда який зазначив, що з метою наповнення місцевих бюджетів було відпрацьовано ряд сільськогосподарських підприємств.  

Також на нараді обговорили ряд інших нагальних питань повістки денної.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації