Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ВІТАЛИ ВЕТЕРАНА З 90 РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

ВІТАЛИ ВЕТЕРАНА З 90 РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ ВІТАЛИ ВЕТЕРАНА З 90 РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

Сьогодні, свій 90-й ювілей відзначив Феодосій Митрофанович Мацак, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, поважний ветеран району, людина із значними досягненнями та неабияким бойовим, трудовим і життєвим досвідом.

Привітати ветерана з днем народження, з солідним та поважним ювілеєм, завітали заступник голови районної ради Сергій Степанюк, сільський голова с. Чорнявка Василь Супрун, голова районної ветеранської організації Лідія Косенко. Квіти, грамоту та подарунки від керівництва вручили ювіляру та безліч теплих щирих слів вітання. Справжня повага та гордість переповнювали присутніх, бо перед ними людина, яка захистила Батьківщину від фашистської навали, яка виборювала мир для рідної країни.

ВІТАЛИ ВЕТЕРАНА З 90 РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ ВІТАЛИ ВЕТЕРАНА З 90 РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

Присутні, побажали ветерану найперше міцного здоров’я та довголіття. Надіємося що такі зустрічі будуть ще і ще.  

Нагадаємо. Народився Феодосій Митрофанович Мацак 25 лютого 1926 року в с. Чорнявка, Черкаського району в сім’ї колгоспників. Після визволення району був мобілізований. В діючу армію потрапив в 1944 році, воював в повітрянодесантних військах, а після переведення повітрянодесантних військ у наземні сухопутні війська – рядовим стрілкової роти. Брав участь в боях 3-го Українського фронту, визволяв від фашистських загарбників Румунію, Угорщину, Югославію, Австрію.  

Нагороджений: орденом «Вітчизняної війни 1-го ступеня», орденом «За мужність 3 ступеня». Медалями: «За перемогу над Німеччиною», «Жукова», «За відвагу».

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації