Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Районний центр зайнятості у 2015 році працевлаштував 1366 осіб

Районний центр зайнятості у 2015 році працевлаштував 1366 осіб

За направленням районного центру зайнятості у 2015 році були працевлаштовані 1366 осіб. На виконання районної програми зайнятості, протягом минулого року Черкаським районним центром зайнятості надано послуг 3792 громадянам, з яких 3382 мали статус безробітного.

Упродовж року службою зайнятості організовано професійне навчання для 467 осіб, по закінченню якого 99,5% з цих людей працевлаштовані.

Також впродовж року центр зайнятості отримав інформацію про 1342 актуальні вакансії. Працівники служби допомогли роботодавцям укомплектувати 93,6% з них.

Став підприємцем і започаткував власну справу завдяки фінансовій підтримці районного центру зайнятості 21 вже колишній безробітний. За створення нових робочих місць та працевлаштування на них безробітних громадян, центром зайнятості виплачено 25 компенсацій єдиного соціального внеску роботодавцям Черкаського району.  

 

Від Черкаського регіону участь в міжнародній конференції взяв директор Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Сергій Демченко, який поінформував, що в рамках панельних дискусій та роботи у секціях представники країн ЄС та країн ініціативи ЄС «Східне партнерство», органів виконавчої влади України, міжнародних та громадських організацій, вищих навчальних закладів та регіональних центрів підвищення кваліфікації кадрів мали можливість ознайомитись та обговорити новації Закону України «Про державну службу», обмінятися досвідом і кращими практиками країн ЄС та країн-учасниць ініціативи ЄС «Східне партнерство» щодо об’єктивного добору кадрів та просування по службі, стимулювання доброчесної поведінки та етичності діяльності державних службовців. 

За результатами роботи конференції розроблено спільний позиційний документ.  

Враховуючи важливу суспільну користь для розвитку місцевих громад та підтримки людей, які залишились без роботи, Черкаський РЦЗ, спільно з органами місцевого самоврядування, організував громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру до проведення яких залучив 1101 особу. 


За матеріалами Районного центру зайнятості