Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Білозір'ї вшанували Героїв Небесної Сотні

У Білозір'ї вшанували Героїв Небесної Сотні У Білозір'ї вшанували Героїв Небесної Сотні

Напередодні Дня пам'яті Небесної Сотні в Білозірському Центрі культури і дозвілля відбувся мітинг — реквієм. Сільська громада, учні школи вшанували пам'ять ста дванадцяти невинно убитих на Майдані.

До присутніх звернувся заступник сільського голови М. П. Пишний, який наголосив на необхідності вшанування пам'яті Героїв Революції Гідності, що віддали свої життя за оновлення нашої держави, за утвердження прагнень до європейських цінностей.

Хвилиною мовчання присутні вшанували Героїв Небесної Сотні.  

Вшанували і згадали всіх поіменно. Портрети всіх Героїв пройшли перед очима присутніх. Серед них і наші земляки з Черкащини: Горошин Максим (с. Грушківка Кам'янського р-ну), Паращук Юрій (м. Тальне), Пасхалін Юрій (с. Носачів Смілянського р-ну), Смолинський Віталій (с. Фурманівка Уманського р-ну), Чернець Віктор (с. Подібна Маньківського р-ну). 

Як важко втрачати рідних і близьких. А ще важче батькам втрачати своїх дітей. Матері до цих пір не можуть повірити, що їх синів вже немає в живих. Як хочеться їм хоч уві сні побачити і почути їх. Про це розказали в поезіях учні Долда Олександра і Чубенко Ліза. Звучали рядки місцевого поета — аматора В. Я. Запорожець. 

Минуло вже два роки... А біль, сльози, смерті ще і досі терзають Україну - війна на Сході не припиняється. Сорок шість жителів села Білозір'я боронили і сьогодні боронять нашу країну, її цілісність і суверенітет. Щира подяка, шана і низький уклін нашим Героям! 

За матеріалами сайту Білозірської сільської ради