Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У трьох вергунівських спортсменів 6 золотих нагород

У  трьох вергунівських спортсменів 6 золотих нагород

У Черкаському інституті фізкультури 12-14 лютого проходив чемпіонат області з кікбоксингу. В змаганнях взяли участь спортсмени 2005 років народження та старші з Кіровоградської області, Звенигородки, Умані, Черкаських клубів та Вергунівської секції єдиноборств.

Вміло витримав удари кандидат у майстри спорту Віктор Вітряк у ваговій категорії 57 кг і посів перші місця у розділах лайт-контакт та кік-контакт. Гідно провів бої кандидат у майстри спорту Роман Черниш вагою до 48 кг, виборовши І місце у розділі лоу-кік та ІІ місце у фул-контакті. За рахунок технічних ударів золоті нагороди у лоу-кік та фул-контакті у ваговій категорії до 30 кг здобув кікбоксер ІІ розряду Олександр Запорожець.

Гідно провела бої у ваговій категорії до 32 кг Діана Сіренко у розділі лайт-контакті і піднялася на першу сходинку п′єдесталу. Фізично та технічно сильним у розділах фул та лайт-контакти виступив спортсмен ІІ розряду Владислав Сіренко і отримав дві срібні медалі.

Вітаємо кращих мужнього виду спорту і їх тренера Олександра Філінського та бажаємо і надалі впевнено крокувати до вершин першості.


За матеріалами Вергунівської секції єдиноборств