Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у заході «Україно - єдина соборна моя!» в рамках патріотичного виховання молоді до Дня Соборності України

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у заході «Україно -  єдина соборна моя!»  в рамках патріотичного виховання молоді  до Дня Соборності України Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у заході «Україно -  єдина соборна моя!»  в рамках патріотичного виховання молоді  до Дня Соборності України

День 22 січня ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України.

Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

«Збулися віковічні мрії. Якими жили і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка. Однині народ Український, визволений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднаннями дружніми зусиллями всіх своїх синів будувати нероздільну, самостійну Державу на благо і щастя всього її народу».

Голова районної ради Олексій Собко привітав присутніх з цією історичною подією та зазначив хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ