Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Про передачу повноважень сьогодні обговорювали на спільній нараді

Про передачу повноважень сьогодні обговорювали на спільній нараді Про передачу повноважень сьогодні обговорювали на спільній нараді

На сьогоднішній спільній нараді за участю всіх зацікавлених структурних підрозділів райдержадміністрації та Білозірської сільської ради обговорювалось питання передачі повноважень на місця для подальшого розвитку об’єднаної територіальної громади.

Як зазначив, у своєму виступі голова Білозірської сільської ради Володимир Міцук, - зараз триває робота зі створення окремих структурних підрозділів сільської ради, саме вони забезпечать обслуговування жителів громади і гарантують надання їм необхідних послуг. Вже створено відділи освіти, охорони праці, цивільного захисту населення, охорони здоров’я та відділ юридичної роботи. Проводиться підбір працівників для місцевого центру надання адміністративних послуг.

Разом з тим, ми очікуємо на отримання першого траншу субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури. Він має надійти до кінця поточного місяця. Найбільш пріоритетними напрямками роботи для нас залишається розвиток галузі освіти, охорони здоров’я та розбудова місцевої інфраструктури.

В ході наради були також обговорені питання процедури здійснення виплат пільговикам, фінансування роботи соціальних працівників, порядок призначення робітників педагогічної галузі, утримання Ірдиньської пожежної команди, а також взаємодія між об’єднаною територіальною громадою і районною державною адміністрацією.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ