Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Відбулась щотижнева апаратна нарада

На сьогоднішній апаратній нараді за участю заступника голови ради, працівників виконавчого апарату, яку провів його голова Олексій Собко, одним із головних стояло обговорення питань щодо виборів селищного старости в смт Ірдинь, про ситуацію яка склалася на сьогоднішній день із роботою Яснозірської сільської ради, про подальше використання комунального майна, про виконання плану заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Черкаській районній раді на 2015 рік та інші.  

В свою чергу голова районної ради поінформував присутніх про хід виборчого процесу в селищі Ірдинь та зазначив, що явка виборців склала 46,7 %, (це досі висока участь у виборах) та за попередніми підрахунками перемогу отримав колишній селищний голова Олександр Максимов, який набрав 246 голосів, його опонент Юрій Перевалов – всього 67.

Відбулась щотижнева апаратна нарада

Керівник секретаріату виконавчого апарату районної ради Алла Смілянець доповіла присутнім інформацію про виконання плану заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Черкаській районній раді на 2015 рік та зазначила, що у звітному періоді, відповідно до вимог статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» (із змінами), проведено перевірку фактів своєчасності подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру на 2014 рік та перевірку їх на наявність конфлікту інтересів. Порушень вимог чинного законодавства не виявлено. Протягом 2015 року в районній раді фактів порушень антикорупційного законодавства не виявлено. Тримається на постійному контролі питання запобігання виникнення конфлікту інтересів, запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням в частині дотримання визначених чинним законодавством України обмежень.  

Також обговорено ряд поточних питань роботи районної ради.  

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.