Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Депутати на сесії затвердили основні питання життєдіяльності району на 2016 рік

Депутати затвердили основні питання життєдіяльності району на 2016 рік Депутати затвердили основні питання життєдіяльності району на 2016 рік

15 січня 2016 року голова районної ради Олексій Собко провів засідання чергової сесії районної ради. У його роботі взяли участь депутат обласної ради Анатолій Яріш, голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Костянтин Омаргалієв, заступник голови, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники правоохоронних органів, комунальних підприємств, засобів масової інформації.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради відповідно до Регламенту роботи надав час для депутатських запитів, виступів, повідомлень.

Депутати затвердили основні питання життєдіяльності району на 2016 рік

Так депутат районної ради Микола Гуськов оприлюднив інформацію про стан захворюваності населення в Черкаському районі на ГРІ та грип, який зазначив, що рівень епідемії станом на 15 січня складає – (мінус) 46, який ще не досягнув порогового рівня – 77. Епідеміологічним відділом районної санітарно-епідеміологічної служби проводиться щотижневий моніторинг захворюваності на грип по району. В цілому на грип переважно хворіють дорослі. Розроблено план оперативних дій при виникненні загрозливої ситуації з різкого підвищення захворюваності на грип та ГРІ, згідно якого проводиться розгортання додаткових ліжок. На сьогоднішній день робота медичних закладів району переведена в карантинний режим.

Після виступів депутати приступили до затвердження порядку денного сесії.

В ході обговорення порядку денного було включено питання: про надання пільгової оренди релігійній організації, яка розташована в приміщення ЦРЛ.

Перед тим, як приступити до обговорення зазначених питань порядку денного голова районної ради Олексій Собко зазначив, що під час розгляду проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік найбільше запитань виникло до роботи дорожнього господарства, тому запропонував заслухати представника служби. 

Депутати затвердили основні питання життєдіяльності району на 2016 рік

В.о. заступника начальника служби автомобільних доріг в Черкаській області Геннадій Андреєв, поінформував присутніх про фінансовий стан дорожньої служби та про роботу в складних погодних умовах, що склалися на минулому тижні на дорогах району. Після тривалих дискусій та відповідей на запитання, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. 

У ході роботи депутати схвалили Програму економічного і соціального розвитку району на 2016 рік та районний бюджет на 2016 рік. 

Після цього депутати заслухали про хід виконання «Районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки» у 2015 році, «Програми інформаційно – аналітичного забезпечення Черкаської районної державної адміністрації на 2014-2015 роки» та затвердження Програми інформаційно – аналітичного забезпечення Черкаської районної державної адміністрації на 2016 рік. 

Також схвалено зміни до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки.

Крім цього депутати розглянули ряд комунальних та земельне питання.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ