Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Новорічний захід для малозабезпечених та багатодітних сімей району

Новорічний захід для малозабезпечених та багатодітних сімей району Новорічний захід для малозабезпечених та багатодітних сімей району

5 січня 2016 року в залі засідань Черкаської районної ради відбувся новорічний захід для малозабезпечених та багатодітних сімей району, в якому взяли участь голова Черкаської районної ради Олексій Собко, помічник народного депутата України Владислава Голуба Вікторія Ткаченко, голова районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко.

В своєму привітанні голова районної ради побажав дітям людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч, гарних подарунків під ялинкою, багато солодощів та розваг, щоб прийдешній рік виправдав самі добрі надії і прагнення, приніс достаток і добробут сім'ям.

В заході взяли участь понад 150 малозабезпечених та дітей з багатодітних сімей. Змістовну розважальну програму, конкурси та ігри для них підготували працівники відділу культури та туризму райдержадміністрації, а подарунки дітям від народного депутата України Владислава Голуба та Громадської організації «Форум розвитку Черкащини» вручила його помічник Вікторія Ткаченко.

Новорічний захід для малозабезпечених та багатодітних сімей району Новорічний захід для малозабезпечених та багатодітних сімей району

В свою чергу голова районного комітету багатодітних сімей, сиріт, дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко подякувала народному депутату України Володимиру Голубу, керівництву району за плідну співпрацю та опіку дітьми, що найбільше потребують уваги, турботи та захисту.

Цьогоріч якнайбільше охоплено дітей району новорічними заходами. Частина з них вже проведені в населених пунктах і діти отримали подарунки.

Новорічне свято відбулося за сприяння Громадської організації Черкаського районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт, дітей-інвалідів, служби у справах дітей та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації