Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Районна рада не стоїть осторонь щодо реорганізації (ліквідації) єдиного енергоресурсного підприємства в районі

Районна рада не стоїть осторонь щодо реорганізації (ліквідації) єдиного енергоресурсного підприємства в районі

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко провів робочу нараду щодо вирішення питання збереження роботи дочірнього підприємства «Черкаситорф» державного підприємства «Київторф» за участю депутата районної ради Олега Деркача та представника ліквідаційної комісії підприємства.

Метою наради є не допустити закриття підприємства, незважаючи на окреме доручення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 14 вересня 2015 року №01/27 – 2201 «Про роботу підприємств торфовидобувної галузі».

Також про ліквідацію ведеться у відповідному наказі від 24.11.2015 №214 «Про припинення дочірнього підприємства «Черкаситорф» державного підприємства «Київторф» шляхом ліквідації».

26 листопада 2015 року на підприємстві відбулися профспілкові збори, на яких обговорено відповідні доручення та накази за участю заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка, депутата районної ради Олега Деркача, представників ДП «Київторф», голови профспілкової організації, представника від селищної ради, працівників підприємства.

Як заначив голова районної ради Олексій Петрович керівництво району зацікавлене в збереженні відповідного підприємства, враховуючи сьогодення та перехід на альтернативні види палива взамін газу, а це підприємство може забезпечити район відповідними ресурсами.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації