Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Освітяни району підводили підсумки та визначилися із пріоритетними напрямками галузі у 2016 році

Освітяни району підводили підсумки та визначилися із пріоритетними напрямками галузі у 2016 році Освітяни райони підводили підсумки та визначилися із пріоритетними напрямками галузі у 2016 році

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко взяв участь у нараді з директорами загальноосвітніх навчальних закладів, що проходила в режимі колегії відділу освіти райдержадміністрації на якій розглянуто наступні питання: про моніторингові дослідження стану викладання української мови і літератури та рівня знань учнів 9-10 класів загальноосвітніх шкіл черкаського району, про результати громадського огляду стану утримання, навчання, виховання, оздоровлення та працевлаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, про реалізацію Державної цільової програми протидії торгівлі людьми на 200-2015 роки.

Перед початком наради начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Григорчук представила освітянам району новообраного голову районної ради та надала йому слово.

Звертаючись до учасників наради Олексій Петрович наголосив, що депутатський корпус районної ради, представники органів місцевого самоврядування нашого району на місцях вважають галузь освіти однією з важливих та най пріоритетних. В районі збережено кращі традиції щодо всебічної уваги, підтримки та допомоги освітянській галузі і це через те, що депутати вбачають в підростаючому поколінні майбутній потенціал району.

Так, на утримання закладів освіти районного підпорядкування протягом 11 місяців 2015 року використано кошти в сумі 67 мільйонів 349 тисяч гривень.

По загальноосвітніх школах забезпечено фінансування фонду оплати праці. За 11 місяців 2015 року використано на заробітну плату з нарахуваннями 52 мільйони 296 тисяч гривень.

На харчування по загальноосвітніх школах використано за зазначений період 2 мільйони 678 тисяч гривень.  

У 2015 році для вчителя Ірдинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів передано приміщення районної комунальної власності під житло.

З районного бюджету в цьому році виділено 1 мільйон гривень на придбання нового автобуса. Проведено процедуру його закупівлі, але через те, що постачальник поки що неготовий надати автобус, він буде придбаний на початку 2016 року. Кошти на придбання даного транспорту, які виділялись у 2015, році будуть збережені на новий фінансовий рік.  

Підсумовуючи свій виступ, голова районної ради зазначив, що районній раді близькі і зрозумілі потреби, клопоти та болі освітян. Вона завжди сприятиме утвердженню в районі атмосфери загальнодержавної, всенародної підтримки освіти, реального і дієвого соціального захисту її працівників.

По закінченню наради освітяни району підвели підсумки та визначилися з пріоритетними напрямками роботи у 2016 році.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації