Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Депутати розглянули питання чергової сесії

Депутати розглянули питання чергової сесії Депутати розглянули питання чергової сесії

Сьогодні під головуванням голови постійної комісії з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики Петра Коренюка за участю голови районної ради Олексія Собка розглянуто ряд питань порядку денного чергової сесії районної ради: про прийняття майна до районної комунальної власності, про звільнення від сплати 50% орендної плати до загального фонду районного бюджету, про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради на 2016 рік, про звільнення головного редактора газети «Сільські обрії, про внесення змін до Статуту Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради, про передачу майна та бюджетних установ районної комунальної власності.

Перед початком розгляду питань порядку денного постійна комісія з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики провела своє перше організаційне засідання, на якому було обрано секретаря відповідної комісії Ольгу Плохуту.

По питаннях розгляду порядку денного доповідав начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.

Також постійна комісія розглянула ряд питань, які відносяться до організації діяльності районної ради та депутатського корпусу.

Всі питання, які були внесені на розгляд постійної комісії районної ради, були розглянуті та рекомендовані до розгляду на сесії.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації