Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійні комісії ради провели свої засідання

Постійні комісії ради провели свої засідання Постійні комісії ради провели свої засідання

22 грудня відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, в якій взяв участь голова районної ради Олексій Собко.

Зокрема, під головуванням голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту Миколи Гуськова розглянуто питання: про виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2011-2015 роки» та затвердження «Програми розвитку фізичної культури і спорту в черкаському районі на 2016-2020 роки», про розгляд питання щодо можливого створення спеціального закладу або притулку для «безхатченків», про регламент районної ради, про положення про постійні комісії, про план роботи районної ради на I півріччя 2016 року.

З відповідною інформацією членів комісії поінформував начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Бовт, який зазначив, що у Черкаському районі відпрацьована відповідна система організаційних заходів, що передбачають проведення змагань серед учнівської молоді та дорослого населення.

Разом з тим, робота із розвитку фізичної культури і спорту в районі потребує подальшого вдосконалення. Метою Програми є збереження існуючої мережі та збільшення колективів фізичної культури і спорту, спортивних клубів, забезпечення проведення районних змагань та участі команд в обласних та всеукраїнських змаганнях.

Також Сергій Вікторович озвучив основні проблемні питання: недостатнє фінансування галузі фізичної культури і спорту, відсутність спортивних споруд, які б відповідали встановленим стандартам, недостатнє охоплення фізкультурно-масовими заходами молоді деяких сіл району.

В обговоренні питання виступили голова районної ради Олексій Собко, голова комісії Микола Гуськов, заступник голови комісії Ольга Буднікова, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Людмила Григорчук.

В свою чергу члени постійної комісії рекомендували дане питання внести на розгляд сесії.

По питанню щодо можливості створення спеціального закладу або притулку для «безхатченків» поінформував начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергій Чубань, який зазначив, що в зв’язку з початком зимового періоду в Черкаському районі мають місце випадки появи так званих «безхатченків», які потребують надання відповідних соціальних послуг на базі закладу або притулку. 

В свою чергу члени комісії рекомендували створити комісію з відповідними фахівцями щодо розгляду питання утворення спеціального закладу або притулку для «безхатченків», або можливого вивчення питання щодо створення філіалу на базі Територіального центру соціального обслуговування Черкаського району. 

Постійні комісії ради провели свої засідання Постійні комісії ради провели свої засідання

Також цього дня провела своє засідання постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів, на якій розглянуто питання: затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок СТОВ «Ломовате», Гречаного О.І., ПАТ «Компанія» «Райз», КП «Садовод», ТОВ «Нікопольська зернова компанія», про розгляд листа ДП «Перемога Нова», про положення про постійні комісії районної ради та інші.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації