Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На робочій нараді вирішували питання щодо призначення державних допомог

На робочій нараді вирішували питання щодо призначення державних допомог На робочій нарада вирішували питання щодо призначення державних допомог

Сьогодні відбулась робоча нарада щодо призначення державних допомог, в якій взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, начальник відділу управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергій Чубань, сільські голови, уповноважені працівники сільських рад по призначенню державних допомог та представники ТОВ «Черкасигаз», ПАТ «Черкасиобленерго».

Як, зазначив заступник голови районної державної адміністрації, наша зустріч обумовлена великою кількістю звернень на „гарячу лінію”, контактний центр облдержадміністрації, до облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради. Нам потрібно сьогодні намітити шляхи врегулювання питання прискорення обрахунку субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ.

Не обрахованими залишається близько 5 тисяч субсидій, що зумовило соціальну напругу серед осіб нашого району, які подали заяви на призначення субсидій. На це були різні об’єктивні та суб’єктивні причини.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Чубань в своєму виступі змістовно поінформував присутніх щодо ситуації яка склалася та вніс пропозиції по їх вирішенню та зазначив, що всі звернення громадян, які надійшли будуть опрацьовані та призначенні соціальні виплати.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації