Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У районі відзначили День місцевого самоврядування

У районі відзначили День місцевого самоврядування У районі відзначили День місцевого самоврядування

Сьогодні, 7 грудня, в актовій залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

З нагоди свята всіх причетних до місцевого самоврядування: представників територіальних громад, депутатів районної ради, ветеранів органів місцевого самоврядування, сільських голів - вітали голова районної ради Олексій Собко та голова райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв.  

Зокрема, у своєму вітальному слові голова районної ради Олексій Собко зазначив:

- Становлення місцевого самоврядування - особлива сторінка в історії українського державотворення.

Попри існуючі труднощі наш район має відповідний рівень економічних і соціальних показників, але все більше постає питань, над якими необхідно працювати.

Для забезпечення нормального життя в районі сьогодні необхідно створювати нові робочі місця, нарощувати обсяги виробництва, розвивати будівельну галузь, покращувати інфраструктуру, активно вести просвітницьку роботу.

Сьогодні у цій залі зібралися ті, чиєю наполегливою працею, волею, енергією, професіоналізмом створюється історія місцевого самоврядування Черкаського району. Ви щодня в гущі людського буття, покладаючи на свої плечі важкий тягар непростого діалогу з людьми. 

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, високий рівень професійності, активну участь у громадському житті району та з нагоди Дня місцевого самоврядування вручено Почесні грамоти Черкаської районної ради та Черкаської районної державної адміністрації: сільським головам с. Леськи Миколі Басу, об’єднаної територіальної громади с. Білозір’я Володимиру Міцуку, с. Хацьки Ігорю Чекаленку, секретарям сільських рад с. Байбузи Катерині Довгій, с. Тубільці Валентині Макаренко, с. Кумейки Людмилі Яківець.  

У районі відзначили День місцевого самоврядування У районі відзначили День місцевого самоврядування

Також з вітальним словом до присутніх звернулися сільські голови с. Мошни Віталій Шкарбута, с. Свидівок Світлана Вовк. Від новообраних депутатів районної ради привітала Ірина Грищенко та запевнила, що депутатський корпус VII скликання докладе всіх зусиль для розвитку громади Черкаського району.  

Пісенні вітання дарували народні аматорські вокальні колективи району.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації