Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Керівники району в Міжнародний день інвалідів відвідали стаціонарне відділення для людей похилого віку в с. Лозівок

Керівники району в Міжнародний день інвалідів відвідали стаціонарне відділення для людей похилого віку в с. Лозівок Керівники району в Міжнародний день інвалідів відвідали стаціонарне відділення для людей похилого віку в с. Лозівок

3 грудня 2015 року голова районної ради Олексій Собко спільно з головою районної державної адміністрації Костянтином Омаргалієвим та директором Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Валерієм Вишиваним в Міжнародний день інвалідів відвідали стаціонарне відділення для людей похилого віку в с. Лозівок.

Основною метою поїздки було привітання з Міжнародним днем інвалідів, а також ознайомлення із станом соціального обслуговування мешканців району, функціонування вищезазначеного закладу. В першу чергу Олексій Петрович привернув увагу на проблемні питання, які потрібно негайно вирішувати.

Директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району Валерій Вишиваний зазначив, що найбільш проблемні питання, які необхідно вирішити в першу чергу - це ремонт кімнат, заміна меблів (ліжок, шафів), забезпеченість продуктами харчування та інші, а також висловив сподівання, що спільно з депутатським корпусом районної ради будуть вирішені всі нагальні питання щодо належного функціонування відповідного закладу.

 

<

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації