Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робоча зустріч з Народним депутатом України Владиславом Голубом

Робоча зустріч з Народним депутатом України Владиславом Голубом

Сьогодні Народний депутат України Владислав Голуб зустрівся з керівництвом району та працівниками виконавчого апарату районної ради.

На зустрічі Владислав Володимирович розповів присутнім про свою законодавчу роботу в парламенті та у парламентському Комітеті з питань правової політики та правосуддя. Більш детально зупинився на основних законопроектах, які вже прийняті та які перебувають на розгляді у Верховній Раді України, а саме: щодо ухвалення змін до Конституції України у частині децентралізації влади, про запровадження інституту префектів та обговорено про можливі зміни у податковому кодексі, а також прийняття бюджету на 2016 рік та інші.

Також він привернув увагу щодо якнайширшого донесення жителям району про переваги щодо децентралізації влади та об’єднання територіальних громад, дав відповідь на запитання працівників виконавчого апарату районної ради.

На завершення голова районної ради Олексій Собко подякував про можливість такої зустрічі та запевнив, що тільки спільними зусиллями ми покращимо життя наших мешканців району. 


Відділ інформаційного забезпеченнята взаємодії із ЗМІ