Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у відкритті ІІІ районного фестивалю художньої творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надії»

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у відкритті ІІІ районного фестивалю художньої творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надії» Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у відкритті ІІІ районного фестивалю художньої творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надії»

Сьогодні голова районної ради Олексій Собко напередодні Міжнародного дня інваліда, який відзначають 3 грудня, взяв участь у відкритті ІІІ районного фестивалю художньої творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надії».

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у відкритті ІІІ районного фестивалю художньої творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надії» Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у відкритті ІІІ районного фестивалю художньої творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надії»

З вступним словом до учасників фестивалю звернулась голова Черкаської районної організації «Союз організацій інвалідів України» Марія Островська, яка зазначила, що незважаючи на труднощі, фінансові негаразди, все ж таки вдалося вишукати можливість проведення районного фестивалю. Подякувала сільському голові села Білозір’я Володимиру Міцуку в наданні допомоги в організації проведення зазначеного заходу.

Також Марія Дмитрівна надала слово почесним гостям фестивалю - голові обласної організації «Союз організацій інвалідів України» Лідії Чаплюк, голові Черкаської районної ради Олексію Собко та начальнику управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергію Чубаню.

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко зазначив, що проведення сьогоднішнього фестивалю художньої творчості інвалідів району «На крилах надії» - це ще один привід, аби нагадати органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, громаді, що уважне, милосердне ставлення до інвалідів, людей з обмеженими фізичними можливостями – це ознака цивілізованості та високої культури держави.

В Черкаському районі на сьогодні проживає 5 тисяч 282 інваліда. Поліпшення рівня життя та добробуту найуразливіших верств населення є пріоритетним напрямком соціальної політики Черкаського району та держави в цілому. По-перше, забезпечити їх права на максимальну участь в економічному і соціальному житті суспільства, особливо стимулювати їх працевлаштування та участь на ринку праці. По-друге, забезпечити гарантований дохід, так, щоб люди з інвалідністю не позбавлялися можливості жити гідно. В Черкаському районі розроблено комплекс заходів, спрямований на формування дієвої системи соціального захисту та покращення матеріального становища цієї категорії громадян.

На завершення Олексій Петрович від імені депутатського корпусу районної ради, висловив присутнім, щиру повагу, глибоку вдячність за незламність волі, високу громадянську свідомість та розуміння.  

Після урочистої частини учасники фестивалю представили глядачам свої пісні та декларували вірші, а конкурсна комісія визначить переможців III районного фестивалю художньої творчості серед людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надії». 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації