Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Руська Поляна готується зустрічати найсильніших спортсменів області

Руська Поляна готується зустрічати найсильніших спортсменів області

Восени на території Черкаського району будуть проведені грандіозні спортивні змагання. Вперше в історії цього спортивного свята Руська Поляна стане місцем проведення фіналу змагань «Найспортивніше село Черкащини-2013».

Основні моменти підготовки до спортивного заходу нещодавно обговорили в районній раді під час засідання Оргкомітету по підготовці та проведенню обласних змагань, яке провів заступник голови обласної ради, голова організаційного комітету Василь Касян. У нараді взяли участь голова районної ради Микола Смірнов, заступник голови райдержадміністрації Леонід Котенко, сільський голова Андрій Шапран та представники установ та організацій, які будуть задіяні у проведенні спортивних змагань. До речі, програма змагань зменшилася. На цьогорічних спортивних турнірах нагороди розігруватимуться з міні-футболу, перетягування канату, гирьового спорту, шашок, армрестлінгу, настільного тенісу та дартсу.

Обрання саме цього села для проведення змагань не випадкове. Колектив фізкультури села не один десяток років продовжує славні традиції руськополянських спортсменів, започатковані в довоєнні та перші післявоєнні роки. Дев’ять років поспіль (з 2002 по 2010 рр.) вони перемагають у змаганнях «Найспортивніше село району», вже третій рік (з 2011 по 2013 рр.) лідирують у районних сільських спортивних іграх. За період з 2001 року в обласних змаганнях «Найспортивніше село Черкащини» руськополянці один раз вибороли третє місце, шість разів – друге, та тричі були переможцями: успішно брали участь у Всеукраїнських сільських спортивних іграх в містах Києві, Борисполі, Переяслав-Хмельницькому та селищі Ворохта Івано-Франківської області.

Нагадаймо, фінал змагань "Найспортивніше село Черкащини-2013 року" на призи обласної ради цьогоріч відбудеться 7 вересня. Вже чотирнадцятий рік поспіль 20 команд з усіх районів Черкаської області зберуться разом, щоб довести, що не перевелися богатирі у нашому краї. Очікується, що участь в обласному спортивному святі візьмуть більше півтисячі осіб. .

Наталя Усенко