Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Незабаром стартує навчальний курс «Управління проектами місцевого та регіонального розвитку – 5»

Незабаром стартує навчальний курс «Управління проектами місцевого та регіонального розвитку – 5»

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадськості до участі в безкоштовному навчальному електронному дистанційному курсі «Управління проектами місцевого та регіонального розвитку – 5», який проходитиме з 10 листопада до 10 грудня.

Е-курс відбуватиметься в межах «Спільноти практик місцевого самоврядуання». Навчатимуть усіх бажаючих управляти проектами місцевого та регіонального розвитку викладачі Національної академії державного управління при Президентові України та експерти-практики. Учасники дистанційного курсу зможуть стати частиною Спільноти практик, що нараховує близько 2,5 тисяч учасників з усієї України, і створена для налагодження ефективної комунікації між владою та громадськістю, а також задля обміну кращими практиками вирішення проблем територіальних громад. 

Зарахування на е-курс буде відкрито на Спільноті практик місцевого самоврядування з 5 до 10 листопада. Детальніше ознайомитися про курс можна тут.

 

За інформацією прес-служби ОДА