Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Черкасах відзначили 71 - річницю визволення України від фашистських загарбників

У Черкасах відзначили 71 - річницю визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2015 року керівники області, депутати обласної ради, керівники управлінь та структурних підрозділів центральних виконавчих органів влади, учасники АТО, представники ветеранських організацій, громадськість міста, молодь прийшли на Пагорб Слави вклонитися пам’яті старших поколінь, які у ході Другої світової війни визволили Україну від німецько-фашистських загарбників.

У Черкасах відзначили 71 - річницю визволення України від фашистських загарбників

Пагорб Слави – незмінне місце, куди вдячні нащадки прямують, щоб знову і знову засвідчити свою шану і вдячність та підкреслити, що зберігають пам'ять про величний подвиг батьків, дідів, прадідів і нині, наслідуючи їх приклад, роблять усе, щоб в чергове відстояти незалежність рідної держави.

Багатолюдна піша хода на мить завмирає – звучить Гімн України. А потім під традиційні звуки реквієму «Степом, степом…» до монументу Матері-Вітчизни лягають живі квіти: троянди, гвоздики, хризантеми…

Голова обласної ради Валентина Коваленко в інтерв’ю журналістам наголосила, що на Пагорб Слави людей веде пам'ять, і важливо, щоб цю пам'ять ми берегли в собі завжди, тобто, зробили для цього все можливе, щоб зберегти Україну, не допустити, щоб ворог завоював нас самих.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації