Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Пріоритет Уряду в організації літніх канікул - якісне оздоровлення школярів

Пріоритет Уряду в організації літніх канікул - якісне оздоровлення школярів

Соціальна програма оздоровлення і відпочинку дітей знаходиться на контролі Президента та Уряду, і в поточному році її пріоритетом є забезпечення якісним оздоровленням не менше 40% школярів.

Про це заявила сьогодні Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час селекторноїнаради щодо оздоровлення дітей влітку 2013 року, яка відбулась у Кабінеті Міністрів.

«У 2013 році оздоровленням та відпочинком має бути охоплено близько 70% всіх дітейшкільного віку – майже 3 млн. школярів», - нагадала вона, підкресливши, що «нас цікавить кількістьсаме оздоровлених дітей».

Цього року планується оздоровити на 162 тис. дітей більше, ніж минулого.

У 2012 році з 2 млн. 840 тис. дітей було оздоровлено 951 тис. (33,5%), а 1 млн. 889 тис. (66,5%) – відпочили в пришкільних таборах та наметових містечках.

Також у поточному році оздоровленням буде охоплено 99,9% дітей-сиріт та дітей, позбавленихбатьківського піклування шкільного віку (близько 65 тис.); 72,7% дітей з багатодітних тамалозабезпечених родин (майже 435 тис.);

49,6% дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильськоїкатастрофи (трохи менше 150 тис.); 49,1% дітей-інвалідів (понад 40 тис.).