Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля, в Черкаському районі відбулися урочисті заходи

З нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля, в Черкаському районі відбулися урочисті заходи З нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля, в Черкаському районі відбулися урочисті заходи

27 вересня в Черкаському районі відбулися урочисті збори з нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля за участю голови районної ради Анатолія Яріша.

З нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля, в Черкаському районі відбулися урочисті заходи

Вітаючи зі святом, голова районної зазначив, що працівники дошкільних навчальних закладів завжди виділялися серед освітян особливим ентузіазмом, творчим ставленням до справи. Вони щедро наділені різноманітними талантами, вміють швидко знайти вихід з будь-якої скрутної ситуації.

Підсумовуючи, Анатолій Анатолійович зазначив, що для забезпечення подальшого розвитку та удосконалення системи дошкільної освіти району необхідно в першу чергу, забезпечити вільний доступ до якісної дошкільної освіти.

- як керівник району, роблю все можливе, щоб збільшити відсоток охоплення дітей дошкільною освітою та покращити матеріально-технічний стан дошкільних закладів, створити всі умови для того, щоб дитинство наших малюків стало справді щасливим.

Вітаючи вас, шановні колеги - дошкільники, з професійним святом, висловлюю сердечну вдячність за невтомну й клопітку працю, за великий талант і щире покликання сіяти знання наймолодшим жителям Черкаського району. Бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпних творчих задумів, земного щастя і довгої людської пам'яті про ваші добрі справи.

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації