Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

21 травня 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов

21 травня 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов.

21 травня 2013 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Микола Смірнов. В ході засідання були розглянуті питання, що пропонується внести на розгляд чергової сесії районної ради. У роботі президії взяв участь голова районної державної адміністрації Олег Костиря.

Першим питанням, яке розглянули депутати, став звіт голови районної ради, який був опублікований на сторінках районної газети «Сільські обрії», на офіційному сайті Черкаської районної ради і розглянуто на засіданнях всіх постійних комісій. Члени президії запропонували внести питання на розгляд сесії.

Наступним питанням стало внесення змін до районного бюджету на 2013 рік. Їх до уваги присутніх представив начальник фінансового управління райдержадміністрації , депутат районної ради Сергій Степанюк. За словами доповідача, відповідно до рішень сільських рад (Байбузи, Будище, Вергуни, Дубіїівка, Степанки, Геронимівка, Сагунівка, Мошни, Свидівок та Яснозір’я) районному бюджету надається субвенція на виконання районних програм в сумі 543,57 тис.грн.

Наступним депутати заслухали питання про районні програми протидії захворюванням на туберкульоз на 2013-2016 роки, та надання фінансової підтримки хворим району нефрологічного профілю, які потребують проведення процедури гемодіалізу на 2013 рік, проекти яких презентувала заступник головного лікаря Черкаської центральної районної лікарні, депутат районної ради Ольга Буднікова. Прийняття цих програм необхідне для встановлення загальних пріоритетів, удосконалення стратегічного керівництва в інтересах здоров'я і розширення участі зацікавлених сторін, прискорене впровадження інноваційних підходів в галузі здоров’я.

Окрім того, учасники засідання президії районної ради заслухали інформацію про хід виконання «Програми роботи з обдарованою молоддю Черкаського району на 2011-2014 роки», «Програми боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку на території Черкаського району на 2011-2015 роки», «Програми правової освіти населення Черкаського району на 2011-2015 роки», районної програми «Призовна дільниця» на 2012-2016 роки, розглянули питання про надання погодження СТОВ «Ломовате» та Червонослобідській сільській раді і БОЕКП «Агроекологія» для отримання спеціального дозволу на геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку родовища прісних підземних вод.

Широкого обговорення членами президії набув проект рішення про створення комунального закладу «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради. Причиною внесення даного питання є те, що структура первинної медичної допомоги розпорошена, організаційно та функціонально поєднана з вторинною медичною допомогою та, фактично, надається багатьма спеціалістами і структурними підрозділами лікувально-профілактичних закладів. Це все призводить до деперсоніфікації відповідальності за здоров'я людини, сім'ї та ускладнює управління якістю первинної допомоги. Завдання Центру полягатиме у забезпеченні для населення рівної доступності послуг первинної медичної допомоги належної якості.

Окремо члени президії розглянули блок питань управління майном районної комунальної власності, про що їх поінформував начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Ігор Шакун. Всі розглянуті питання одержали депутатську підтримку та будуть пропонуватись на розгляд 24 сесії районної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації виконавчого апарату
районної ради