Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Анатолій Яріш взяв участь у виїзній колегії районної державної адміністрації

Анатолій Яріш взяв участь у виїзній колегії районної державної адміністрації Анатолій Яріш взяв участь у виїзній колегії районної державної адміністрації

Минулої п'ятниці голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у виїзному засіданні колегії районної державної адміністрації що проходила у селі Степанки на якій розглянуто питання: про стан проведення жнивної кампанії та осіньо-польових робіт у 2015 році та про стан розвитку галузі тваринництва в районі.

Анатолій Яріш взяв участь у виїзній колегії районної державної адміністрації Анатолій Яріш взяв участь у виїзній колегії районної державної адміністрації

В засіданні колегії райдержадміністрації також взяли участь: Іван Точений, заступник директора Департаменту – начальник управління агропромислового виробництва та продовольства облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації; керівники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі; сільські, селищний голови; керівники районних установ, організацій, підприємств; представники місцевих засобів масової інформації.

Перед початком колегії учасники ознайомилися з ходом ремонтних робіт дитячого садка села Степанки урочисте відкриття якого було попередньо заплановано у вересні місяці. Однак через несвоєчасне надходження обладнання для каналізаційної системи – «входини» від термінували.

Потім учасники колегії перейшли до актової зали сільського будинку культури де і розпочали свою роботу.

По внесених питаннях на колегію поінформував заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, який зазначив, що у районі в усіх категоріях господарств завершено збір ранніх зернових та зернобобових культури. З 7909 га площі валовий збір становить понад 39 тис. тонн при урожайності 49,7 ц/га. Наразі підприємств району збирають соняшник.

Найкращих результатів по урожайності ранніх зернових досягли СТОВ «Зоря», ТОВ «Приват-Агро-Білозір’я», СПП «Хацьки-Агро», які зібрали зернових понад 50 ц/га, – проаналізував посадовець.

Особливу увагу Петро Володимирович зосередив на розрахунках за оренду земельних часток (паїв) сільгосппідприємствами району.  

Кількість орендодавців землі становить 19,7 тисяч осіб, площа земель, переданих в оренду, – 29,9 тис. гектарів. Середній розмір орендної плати в районі становить 1370 грн за 1 гектар, – поінформував Петро Коренюк, додавши, що найвища вартість паю, згідно з нормативно-грошовою оцінкою земл,і у руськополянському господарстві СТОВ «Зоря». – Також вище середньорайонного показника розраховуються у СТОВ «Колос», СТОВ «Ломовате», ТОВ «Маяк-Худяки», ТОВ «Черлис».  

Водночас сільськогосподарські роботи в районі тривають. Вже намолочено 1337 тонн соняшника з площі 690 га. Під майбутній врожай озимим ріпаком вже засіяно 910 гектарів. Загалом під посів озимих культур підготовлено вже 5799 га, що становить 63% від плану. 

По закінченню головою районної державної адміністрації були надані відповідні доручення.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації