Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради взяв участь у районних заходах до Дня прапора та Дня незалежності України!

Голова районної ради взяв участь у районних заходах до Дня прапора та Дня незалежності України! Голова районної ради взяв участь у районних заходах до Дня прапора та Дня незалежності України!

21 серпня голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у районних заходах до Дня прапора та Дня незалежності України які відбулися в селі Білозір’я. Районні заходи проходили під гаслом «Україно моя, ти одна як життя».

Голова районної ради взяв участь у районних заходах до Дня прапора та Дня незалежності України! Голова районної ради взяв участь у районних заходах до Дня прапора та Дня незалежності України!

Перед початком урочистостей на площі біля будинку культури були представлені виставки “Барви життя мого села”, виставка-конкурс овочево-квіткових композицій “Квітковий вернісаж мого життя” та виступали аматорські колективи району, які виконували для гостей українські пісні.

На місцевому стадіоні, проходив турнір з футболу “Кубок Федерації Черкаського району” серед юнаків 2001 – 2002 років народження.

Урочистості розпочалися з виконання Гімну України, потім присутні схили голови у скорботі та вшанували пам’ять усіх полеглих героїв у різні часи історії України, які самовіддано виборювали для нас незалежність.

Також, учасники заходу під аплодисменти зустріли бійців АТО. Сьогоднішніх захисників незалежності голова районної ради та голова райдержадміністрації нагородили відзнаками, висловили вдячність за їхні подвиги на передовій. Отримали грамоти від керівництва району і активісти волонтерського руху, які увесь час забезпечували всім необхідним воїнів на передовій.

Підводячи підсумки роботи керівництво району нагородило трударів Почесними Грамотами Черкаської районної ради і Черкаської районної державної адміністрації, а президентськими відзнаками – матерів-героїнь. 

По завершенню свята відбувся святковий концерт за участю зірок естради та аматорських колективів району. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації