Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Черкаський район урочисто відзначив День захисника Вітчизни

Черкаський  район урочисто відзначив День захисника Вітчизни Черкаський  район урочисто відзначив День захисника Вітчизни

22 лютого з нагоди Дня захисника Вітчизни, 24 – річниці виведення радянських військ з Афганістану та 69 – річниці визволення Черкаського району від німецько-фашистських загарбників у залі засідань Черкаської районної ради відбулася урочиста зустріч керівництва району з ветеранами Великої Вітчизняної війни, Збройних Сил, бойових дій у Афганістані та на території інших держав, учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Голова Черкаської районної ради Микола Смірнов привітав присутніх зі святом та зазначив, що для багатьох поколінь цей день символізує любов до Батьківщини, відданість їй та вміння відстояти рідну землю. Звертаючись до присутніх, Микола Смірнов висловив слова особливої подяки та глибокої шани ветеранам Великої Вітчизняної війни за подвиг і мужність, проявлені в роки сурових випробувань. Також він привітав ветеранів Збройних Сил, які присвятили своє життя служінню Батьківщині.

Також голова районної ради Микола Смірнов і перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Черевко вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації ветеранам війни та учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Святкова зустріч завершилася концертом, організованим відділом культури та туризму райдержадміністрації.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії
із засобами масової інформації виконавчого апарату
районної ради