Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Ощадбанк надав 5,2 млн. грн. кредиту на заходи з енергоефективності

Ощадбанк надав 5,2 млн. грн. кредиту на заходи з енергоефективності

За програмою енергозбереження у Черкаській області Ощадним банком видано 287 кредитів на суму 5,2 млн. грн. Загалом у Черкаській області 24 відділення Ощадбанку готові фінансувати заходи з енергоефективності. Про це повідомила керівник відділення Ощадного банку в Черкаській області Валентина Оніщенко.

За підтримки уряду Ощадбанк продовжив кредитувати громадян на придбання котлів, альтернативних газовим, та розширив програму кредитування на придбання енергоефективного обладнання. Також Ощадбанк розпочав фінансування ОСББ.

– У цьогорічному держбюджеті закладено понад 340 млн. грн. для відшкодування кредитів на термомодернізацію багатоквартирних та індивідуальних будинків, - повідомила Валентина Василівна. – Це вигідно, оскільки держава за цим кредитом компенсує від 20 до 40% суми кредиту.

Ще однією перевагою державної програми з енергомодернізації очільниця Ощадного банку назвала суттєву економію вартості тепла. А саме вже на етапі сплати кредиту людина має економію 30% вартості тепла, а згодом і всі 50%. 

Валентина Оніщенко закликала максимально долучитись до програми «Ощадний дім» і розглянути можливість компенсації частки відсотків за кредитами за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів, як це відбувається на Львівщині.

Для довідки: Ощадбанк продовжує кредитування громадян на придбання енергоефективного обладнання для: 

квартир у багатоквартирних будинках (радіатори опалення з терморегуляторами, вікна з енергоефективними склопакетами, вузли обліку води); 

одноквартирних житлових будинків ( рекуператори тепла вентиляційного повітря, матеріали для проведення теплоізоляції, теплові насоси, сонячні колектори); 

кредитування ОСББ ( придбання тепло ізолюючих матеріалів; придбання та встановлення енергоефективних склопакетів; облаштування/ремонт ІТП; модернізація систем освітлення).