Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

29 січня 2013 року відбулося засідання позачергової двадцять другої сесії районної ради шостого скликання

29 січня 2013 року відбулося засідання позачергово двадцять другої сесії районної ради шостого скликання

29 січня 2013 року відбулося засідання позачергової двадцять другої сесії районної ради шостого скликання, яку провів голова Микола Смірнов. Окрім депутатів, у пленарному засіданні взяли участь заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, депутат обласної ради Василь Крот, сільські, селищний голови, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

У ході засідання депутати обговорили та прийняли рішення про передачу майна відділень швидкої медичної допомоги Черкаської центральної районної лікарні та Черкаської районної лікарні с. Мошни до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області, яке озвучив головний лікар Черкаської центральної районної лікарні, депутат районної ради Микола Гуськов, який зауважив, що прийняття цього рішення необхідне у зв’язку із набуттям чинності з 1 січня 2013 року Закону України «Про екстрену медичну допомогу».

Також по даному питанню виступив депутат обласної ради Василь Крот. Він додав, що зміни не повинні вплинути негативно на функції швидкої допомоги, а навпаки,мають сприяти наданню людям більш координованої, оперативної та якісної допомоги.

Вище зазначений проект рішення було опрацьовано у постійній комісії районної ради з питань охорони здоров'я, матері і дитинства.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради