Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Анатолій Яріш взяв участь у позачерговій сесії Геронимівської сільської ради

Анатолій Яріш взяв участь у позачерговій сесії Геронимівської сільської ради

26 травня 2015 року голова районної ради Анатолій Яріш взяв участь у позачерговій п’ятдесят четвертій сесії Геронимівської сільської ради з питань щодо погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення комунальному підприємству Геронимівської сільської ради «Благоустрій» та обговорення норм Закону України від 05.02.2015 № 157-VІІІ «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Найбільш дискусійним та довготривалим було обговорення першого питання щодо погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП ГСР „Благоустрій“. Депутати та присутні мали змогу висловити свої бачення та підходи з даного питання. В решті депутати погодили тариф на водопостачання: за 1000 м3 вартість склала 6,85 грн., на водовідведення за 1000 м3 – 8,81 грн. Після сесії відбувся виконком Герониміської сільської ради, на якому затвердили відповідні тарифи.

По другому питанню щодо добровільного об’єднання територіальних громад, то після обговорення відповідних норм Закону України депутати вирішили не ініціювати таке об’єднання Герониміською сільською радою.  

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з засобами масової інформації