Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

25 грудня 2012 року відбулося засідання чергової двадцять першої сесії районної ради шостого скликання

25 грудня 2012 року відбулося засідання чергової двадцять першої сесії районної ради шостого скликання

25 грудня 2012 року відбулося засідання чергової двадцять першої сесії районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради Миколи Смірнова. У роботі взяли участь голова райдержадміністрації Євген Влізло, його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, депутат обласної ради Василь Крот, сільські, селищний голови, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, у відведений час окремі депутати оголосили свої заяви. Відразу після їхніх виступів було затверджено порядок денний, за яким і розпочали працювати депутати.

У ході засідання депутати обговорили та затвердили програму економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2013 рік, проект якої презентувала начальник управління економіки райдержадміністрації Олена Танцюра.

Було розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік та затверджено районний бюджет на 2013 рік, про що поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк.

Крім цього народні обранці затвердили також план роботи районної ради на перше півріччя 2013 року.

Депутатський корпус ухвалив району програму зміцнення матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл Черкаського району на 2013-2017 роки.

Також депутати заслухали хід виконання окремих районних програм.

Значну частину порядку денного сесії районної ради займали питання управління майном районної комунальної власності. Так, було надано дозвіл Черкаській центральній районній лікарні на встановлення пільги з орендної плати Черкаському обласному комунальному підприємству «Фармація»; продовжено контракт з директором СКП «Райліс»; внесено зміни до Статуту комунального підприємства теплових мереж Черкаського району; прийнято майно обласної комунальної власності до районної комунальної власності; внесено зміни до Положення про цільовий фонд районної ради; внесено зміни до Статуту комунального проектно-виробничого архітектурно-планового підприємства «Архбюро» Черкаської районної ради; внесено зміни до рішення районної ради від 06.03.2012 №15-18/VI.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради