Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Президія районної ради розглянула та сформувала порядок денний 50 сесії

Президія районної ради розглянула та сформувала порядок денний 50 сесії Президія районної ради розглянула та сформувала порядок денний 50 сесії

29 квітня перед початком чергового пленарного засідання сесії відбулося засідання президії районної ради. Воно пройшло під головуванням Анатолія Яріша. У засіданні взяли участь в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації, депутат районної ради Сергій Степанюк, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації.

Спочатку розглянули питання про звіт голови районної ради Анатолія Яріша, який зупинився на головних аспектах, що зроблено було упродовж року, а також подякував депутатському корпусу, сільським, селищному головам за співпрацю та керівникам підприємств, установ району. Звіт був опублікований на сайті районної ради та у спецвипуску газети «Сільські обрії», а також розісланий територіальним громадам району.

По питанню виконання «Програми економічного та соціального розвитку Черкаського району на 2014 рік» та про внесення змін до «Програми про заходи з надання послуг по транспортуванню тіл померлих з місць виявлення на території Черкаського району на 2015-2016 роки» доповів Володимир Гуня, начальник відділу транспорту, житлово-комунального господарства та енергозбереження управління економіки районної державної адміністрації. 

Найбільш дискусійним на президії виявилося питання оптимізації мережі навчальних закладів комунальної форми власності, про яке доповіла т.в.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації Людмила Григорчук. Вона коротко охарактеризувала стан галузі освіти, навівши цифри та відповідні розрахунки коштів на 1 учня з порівняльним аналізом проведеної роботи щодо шляхів оптимізації, ретельно вивчалися можливі ризики пов’язанні із вивільненням освітянських працівників і т.п. А також наголосила, що недофінансування галузі освіти складає близько 5 - 6 млн. грн.

Також були розглянуті ряд інших Програм щодо їх виконання та зняття з контролю. Внесено зміни до додатку до районної програми "Турбота" на 2014-2020 роки. 

Щодо земельних питань, які були внесені на розгляд сесії районної ради, то за пропозицією президії вони будуть запропоновані депутатам на зняття з порядку денного на  сесії у зв’язку із тим, що засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин в черговий раз не відбулося через відсутність кворуму.  

Потім члени президії розглянули питання, що стосуються управління майна районної комунальної власності.

Після обговорення усі питання порядку денного, окрім земельних, були рекомендовані до розгляду на сесії.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради