Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Реформи в медичній галузі потрібні, але підхід має бути виваженим

Реформи в медичній галузі потрібні, але підхід має бути виваженим Реформи в медичній галузі потрібні, але підхід має бути виваженим

17 квітня 2015 року голова районної ради Анатолій Яріш провів нараду за участю головного лікаря КЗ «Черкаський районний центр ПМСД» Черкаської районної ради та спеціалістів виконавчого апарату районної ради.

На порядку денному стояло одне питання щодо передачі приміщень комунального закладу «Черкаський районний центр медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради на баланс сільських, селищної рад з метою надання більш доступних та ефективних медичних послуг сільському населенню за місцем проживання.

На початку наради головний лікар Ганна Пантюхіна поінформувала присутніх щодо проведеної роботи закладом із сільськими радами, про згоду деяких з них взяти на утримання відповідні заклади, але із різними вимогами та про відмову деякими сільськими радами.

Також головний лікар повідомила, що при умові передачі приміщень, плату за комунальні послуги готовий брати на себе комунальний заклад «Черкаський районний центр ПМСД».

Обговоривши всі «за» і «проти» передачі приміщень прийнято рішення поки утриматися від їх передачі та вивчити більш детально можливості сільських рад щодо їх утримання та фінансування. 

На закінчення голова районної ради зазначив, що реформи в медичній галузі потрібні, але підхід має бути виваженим: - "Тому, давайте трошки зачекаємо з передачею, на разі два об’єкти в стадії передачі, подивимося чи виконають свої зобов’язання сільські ради". 

За інформацією відділу інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ