Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Створення нової системи органів з протидії та попередження корупції в Україні – під громадський контроль!

Створення нової системи органів з протидії та попередження корупції в Україні – під громадський контроль!

26 березня у Черкасах в конференц-залі готелю «Дніпро» о 12 годині відбудеться публічне обговорення «Створення нової системи органів з протидії та попередження корупції в Україні – під громадський контроль!». Захід проходитиме за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні. 

Про створення системи органів протидії та попередження корупції в Україні, про засоби протидії корупції, «декларацію безхабарності» та про роль громадськості в цьому розкажуть голова громадського руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів!» Сергій Гула та координатор національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій» ГО «Transparency International Україна» Анатолій Стоян. 

В обговоренні зазначених проблемних питань візьмуть участь представники регіональних та місцевих органів влади, партнери інститутів громадянського суспільства національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій», зацікавлені громадські діячі, представники бізнесу, медіа, студенти та викладачі внз Черкас. 

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в обговоренні. З усіх питань щодо участі у прес-конференції та регіональному обговоренні просимо звертатися до Анатолія Стояна за телефонами 067-792-98-42 або 095-166-39- 29.