Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Задекларуй доходи в перші дні весни!

Задекларуй доходи в перші дні весни!

В рамках акції «Задекларуй доходи в перші дні весни» працівниками ДПІ у Черкаському районі здійснено виїзди до сіл Черкаського району. Під час зустрічей жителям сіл роз’яснено про обов’язкові випадки декларування доходів, отриманих протягом 2014 року.

Киба Микола Іванович, який мешкає в с. Думанці, вже не перший рік декларує отримані ним доходи від надання послуг власної сільськогосподарської техніки. Як зазначив Микола Іванович «Декларування доходів та сплата податків – це один з найголовніших обов’язків громадян, крім того кожна гривня сплаченого податку може допомогти державі у нелегкий час».

Під час проведення флеш-мобу «Задекларуй доходи в перші дні весни!» в с. Ч. Слобода всім бажаючим розповіли про необхідність декларування доходів. Богдан один з перехожих, який досить активно цікавився всіма випадками та способами подання декларації. «Найбільш приємним сюрпризом стало те, що подати декларацію можна не виходячи з дому - все це можна зробити за допомогою новітніх технологій» - зазначив юнак.

Чимало чоловіків, відвідувачів центру обслуговування платників, долучилися до творчого буму до 8 березня – «Намалюй побажання жінкам України». Зазвичай чоловіки малювали квіти, подарунки – все те, що у них асоціюється з жінками.  

 

За інформацією ДПІ
в Черкаському районі