Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулась чергова сесія Черкаської районної ради

Відбулась чергова сесія Черкаської районної ради Відбулась чергова сесія Черкаської районної ради

27 лютого 2015 року під керівництвом голови Черкаської районної ради Анатолія Яріша відбулась чергова сорок дев’ята сесія районної ради. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв, депутат обласної ради Василь Крот, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, представники установ та підприємств району, очільники сільських, селищної громад, представники засобів масової інформації та бійці РВ 128-ОГПБ Лугеря С.О., Довбиш І.О., сержант 95-ої окремої аеромобільної бригади Колісник О.М.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, у відведений час окремі депутати оголосили свої заяви. Відразу після їхніх виступів було затверджено порядок денний, за яким і розпочали працювати депутати.

Звертаючись до всіх присутніх у сесійній залі, голова районної ради озвучив заяву Черкаської районної ради щодо підтримки Звернення Верховної ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, парламентської Асамблеї ГУАМ, парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою - агресором.

Депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2014 рік. Зокрема, за інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації, депутата районної ради Сергія Степанюка, у звітному періоді до районного бюджету надійшло 250406,6 тис. грн. доходів, з них: до загального фонду надійшло 244487,0 тис. грн.; до спеціального фонду – 5919,6 тис. грн. Видатки районного бюджету склали 243133,0 тис. грн.

По питанню про хід виконання «Районної Програми зайнятості населення на 2013-2017 роки» у 2014 році доповіла заступник начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Людмила Лядецька.

Відповідно до порядку денного було заслухано та прийнято ряд нових програм, а саме: про Програму висвітлення діяльності Черкаської районної ради на 2015 рік, про Програму поліпшення матеріально-технічної бази комунального закладу «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради на 2015-2017 роки, про Програму економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2015 рік. 

Також депутати внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік, програми інформаційно-аналітичного забезпечення Черкаської райдержадміністрації на 2014-2015 роки, Комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, виконання завдань з мобілізації, поповнення місцевого матеріально-технічного резерву та забезпечення безпеки громадян на 2014 - 2015 рік, про внесення змін до програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2014-2016 роки, а також програми боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку на території Черкаського району на 2011-2015 роки.

Під час сесії було розглянуто питання управління майном районної комунальної власності та ряд земельних питань, які стосувалися затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок.  

З усіх питань порядку денного чергового пленарного засідання депутати схвалили відповідні рішення.

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради