Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Підготовка до сесії: члени постійної комісій райради провели засідання

Підготовка до сесії: члени постійної комісій райради провели засідання Підготовка до сесії: члени постійної комісій райради провели засідання

23 лютого 2015 року відповідно до Регламенту роботи районної ради провела чергове засідання комісія районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування.

Вів засідання член комісії Олексій Собко.

Насамперед депутати заслухали начальника відділу транспорту, житлово-комунального господарства та енергозбереження управління економіки райдержадміністрації Володимира Гуню, який проінформувала присутніх про проект Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2015 рік.

Ознайомившись із прогнозними показниками економічного і соціального розвитку, члени комісії в основному погодилися та схвалили щодо внесення на розгляд сесії районної ради.

Також, члени комісії розглянули питання: про визначення орієнтовних термінів проведення звітів депутатів Черкаської районної ради VI скликання перед виборцями; про Програму висвітлення діяльності Черкаської районної ради на 2015 рік; про внесення доповнень до «Комплексної програми функціонування та розвитку районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2014-2015 роки».

Всі питання які були внесенні на розгляд постійної комісії розглянуті та схвалені до розгляду на черговій сесії районної ради.

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради