Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Стан протидії злочинності на особливому контролі керівництва району

Стан протидії злочинності на особливому контролі керівництва району Стан протидії злочинності на особливому контролі керівництва району

22 січня голова районної ради Анатолій Яріш та голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв взяли участь в координаційній нараді з керівниками правоохоронних органів Черкаського району.

Одним із важливих питань наради було обговорення стану протидії злочинності, в тому числі з ознаками корупції за наслідками роботи у минулому році та визначення проблем і пріоритетів у діяльності правоохоронних органів району у 2015-му.

По даному питанню присутніх поінформував прокурор Черкаського району, радник юстиції Віктор Носенко, який проаналізував стан злочинності та правопорядку на території району в минулому році, додержання вимог законодавства, спрямованого на профілактику злочинності, водночас, зупинившись на детальному аналізі показників за різними видами скоєних злочинів.

Про роботу районного відділу УМВС України доповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Черкаського районного відділу міліції Ігор Михайлов, наголосивши, що найбільш поширеними видами злочину й надалі залишаються крадіжки, побутові сварки, шахрайства тощо.

Підводячи підсумки наради, керівники району зазначили, що тільки спільними зусиллями та в тісній співпраці органів місцевого самоврядування, органів державної влади, правоохоронних органів можна досягти зменшення рівня злочинності у районі.

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради