Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Руській Поляні відбувся футбольний турнір на Кубок пам’яті прикордонників Навчального центру «Оршанець»

У Руській Поляні відбувся футбольний турнір на Кубок пам’яті прикордонників Навчального центру «Оршанець» У Руській Поляні відбувся футбольний турнір на Кубок пам’яті прикордонників Навчального центру «Оршанець»

Днями на центральному стадіоні у Руській Поляні відбувся футбольний турнір на Кубок пам’яті прикордонників Навчального центру «Оршанець», що загинули при захисті східних рубежів нашої країни.

Ініціаторами турніру стали футболісти місцевої команди «Темп» за підтримки сільського голови Андрія Шапрана. За словами керівника територіальної громади, ці змагання є своєрідною даниною пошани хлопцям, що загинули, захищаючи рідну країну.

З навчальним центром наше село поєднує багаторічна співпраця, – зазначає Андрій Шапран. – Прикордонники завжди були бажаними гостями на сільських заходах, любили спорт, підтримували та сприяли його розвитку, цінували дружбу і завжди були готові допомогти за потреби. Дуже важко усвідомити, що тих, кого ми добре знали, вже немає поруч з нами.

Окрім «темпівців», у змаганнях взяли участь ще чотири місцеві футбольні команди, футболісти з військової частини, а також Дубіївки, Лесьок та Геронимівки.

У запеклій боротьбі призове місце вибороли спортсмени Навчального центру Державної прикордонної служби «Оршанець». До речі, у складі команди переможців грали учасники АТО Олександр Болотюк та Влад Волошенко. Друге місце посіли футболісти «Темпа», на третьому – спортсмени з Геронимівки. 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради